Przeprowadzki Międzynarodowe
Szczecin

Międzynarodowe przeprowadzki ze Szczecina 

W obecnych czasach jesteśmy znacznie bardziej mobilni i otwarci na nowe rzeczy niż jeszcze kilka lat temu. Coraz więcej młodych ludzi, którzy decydują się na tego typu krok. Spowodowane jest to często pracą, studiami, ciekawością świata lub chęcią zamieszkania ze swoim partnerem lub partnerką w zupełnie nowym miejscu. Wiąże się to z koniecznością przewiezienia swoich wszystkich rzeczy do nowego domu czy mieszkania. Przeprowadzka to wyzwanie nawet w granicach jednego miasta, a co dopiero innego kraju. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie wynajęcie firmy przeprowadzkowej, która skutecznie przeprowadzi cały proces i we wszystkim pomoże. Nasza oferta obejmuje różne aspekty przeprowadzki, w tym: dostarczenie pudeł i kartonów do pakowania, demontaż i ponowny montaż mebli oraz sprzętów AGD i RTV oraz zniesienie i wniesienie wszystkich artykułów. Korzystając z naszych usług nie trzeba się o nic martwić. Zazwyczaj, ze względu na odległość – tego typu przeprowadzki bywają czasochłonne i uciążliwe. Na szczęście nasz doświadczony zespół doskonale wie jak radzić sobie w takich sytuacjach i przeprowadzić cały proces w odpowiedni sposób. 

Odpowiedni zespół do zadań specjalnych 

Doskonale wiemy o tym, że tylko staranne zapakowanie i załadowanie rzeczy zapewni spokojny i w pełni bezpieczny transport, bez żadnych przykrych niespodzianek. Ekipa przeprowadzkowa korzysta ponadto ze specjalnych wózków, pasów do noszenia oraz materiałów ochronnych, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie, a także usprawniają cały proces. Staramy się, żeby nasi klienci zawsze byli zadowoleni. Kompleksowo zajmujemy się całym procesem przeprowadzki – od pomocy w pakowaniu rzeczy, zniesienie, transport i wniesienie wszystkiego do nowego lokum. Flota naszych pojazdów jest specjalnie przystosowana do transportu mebli oraz innych, delikatnych przedmiotów, wymagających specjalistycznego zabezpieczenia. Wszystkie nasze auta są regularnie serwisowane, a kierowcy posiadają odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia. W swojej ofercie posiadamy takie pojazdy jak: Fiat Ducato, Iveco Daily i wywrotkę HDS 3,5 T. Jeśli szukają Państwo firmy przeprowadzkowej, która spełni wszystkie Wasze oczekiwania – zapraszamy do kontaktu. 

Usługi przeprowadzkowe 

Nasze usługi kierowane są nie tylko do osób prywatnych – zajmujemy się również przeprowadzkami firm, biur, a także transportem przedmiotów każdego innego rodzaju. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem, dlatego też wciąż podnosimy jakość naszych usług. Niekiedy ciężko jest przetransportować wszystkie swoje rzeczy do nowego miejsca zamieszkania, tym bardziej jeśli jest to przeprowadzka do innego kraju. Oferujemy przeprowadzki do wielu miast w Polsce i zagranicą. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni, nie tylko z naszej pracy, lecz i z pozytywnego rozpoczęcia życia w nowym miejscu. Mamy dużą wprawę w tego typu transportach, dlatego nie straszne nam kolejne takie zadanie. Zawsze dajemy z siebie wszystko i przeprowadzamy cały proces profesjonalnie od samego początku. 

Przewiń do góry