O nas

Jesteśmy profesjonalną firmą przeprowadzkową, oferującą kompleksowe usługi transportowe, pakowanie, montaż i demontaż mebli na terenie Szczecina i okolic, a także na obszarze całego kraju.
Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby współpraca zawsze przebiegała sprawnie i odpowiadała na Państwa potrzeby.

Przeprowadzki mieszkań i domów Szczecin

Przeprowadzka do nowego domu lub mieszkania często powiązana jest ze stresem, problemami logistycznymi, ciągłym zamieszaniem i naglącymi terminami. Właśnie dlatego warto skorzystać z naszej pomocy – w ustalonym, dogodnym dla Państwa terminie zajmiemy się wszystkim kompleksowo. Wyróżnia nas odpowiedzialność i podejmowanie nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań. Posiadamy flotę najnowocześniejszych pojazdów, specjalnie przystosowanych do przewozu gabarytowych ładunków, z dodatkowymi zabezpieczeniami. Przewożony ładunek zabezpieczany jest pasami ochronnymi, które gwarantują, że podczas przejazdu nie zmieni swojego położenia i nie jest narażony na żadne uszkodzenia mechaniczne. Nasi doświadczeni, wykwalifikowani pracownicy radzą sobie w każdych warunkach, korzystając dodatkowo ze specjalnych narzędzi, usprawniających cały proces. Nie stanowi dla nas przeszkody najwyższe piętro, brak windy, wąskie przejścia czy wyjątkowo ciężkie przedmioty. Na życzenie dostarczyć możemy opakowania do zabezpieczenia mienia, jak na przykład: kartony przeprowadzkowe, folia bąbelkowa, wytrzymałe taśmy.

Transport mebli Szczecin

Oferujemy także przewóz mebli na terenie Szczecina oraz na życzenie przeprowadzki krajowe i w obszarze całej Unii Europejskiej. Stale dbamy o to, aby podnosić jakość naszych usług, dlatego wyróżniamy się na tle innych firm transportowych rzetelnością, wszechstronnością oraz atrakcyjnymi cenami. Możemy zaproponować Państwu usługi kompleksowego transportu mebli, w tym ich demontaż oraz montaż. Takie czynności są konieczne zwłaszcza w przypadku mebli kuchennych, sypialnianych, meblościankach oraz innych ciężkich lub dużych przedmiotach. Wąskie korytarze ani ciasne klatki schodowe nie są nam straszne – dysponujemy profesjonalnymi narzędziami, doświadczeniem i wiedzą, dzięki czemu szybko i sprawnie jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z pozornie niemożliwym zadaniem. Problemy mogą pojawiać się również w przypadku instrumentów muzycznych, jak pianino czy fortepian. Potrzebują one specjalnego podejścia i delikatności w transporcie. Jesteśmy w stanie przewieźć je nawet w najdalszy zakątek Polski, dzięki odpowiedniego zabezpieczeniu oraz specjalistycznym pojazdom. Używamy również pasów ochronnych i wózków, dzięki czemu każdy gabarytowy ładunek jest transportowany w pełni bezpiecznie i dociera na miejsce bez żadnych, nawet najmniejszych uszkodzeń. Nasza firma Kimbo Transport wykonuje transport mebli, pianin i innych instrumentów muzycznych na terenie Szczecina oraz okolic.

Przeprowadzki biur w Szczecinie

Oferujemy Państwu również przeprowadzki biur, bez względu na wielkość waszego przedsiębiorstwa. Sprzęt biurowy jest dość specyficzny, przede wszystkim przez swoje gabaryty, wagę oraz swoją wartość. Musi być sprawny i gotowy do użytku od razu po zakończeniu przeprowadzki, aby przestój w pracy był jak najkrótszy. Dlatego też nasi pracownicy w fachowy sposób podejmą się zarówno pakowania mebli, sprzętów i dokumentów biura, jak i ponownego montażu i ustawiania przedmiotów w nowym miejscu. Możemy przewozić również materiały budowlane, a w przypadku starych mebli – zająć się ich utylizacją. Bardzo istotne i niezwykle pomocne jest opisywanie kartonów, zwłaszcza w przypadku dokumentacji, co zdecydowanie usprawnia późniejsze ich rozpakowywanie. Podczas przeprowadzek firm dokładamy wszelkich starań, aby stanowiska pracowników jak najszybciej były kompletne i gotowe do pracy.

Tanie przeprowadzki Szczecin

Nasze wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do klienta wyróżnia nas spośród pozostałych firm przeprowadzkowych. Możemy pochwalić się również wyjątkowo atrakcyjnymi cenami i zaufaniem klientów, którzy często do nas wracają. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy tak samo skrupulatnie i z pełnym profesjonalizmem, aby w pełni zaspokoić potrzeby naszych zleceniodawców. Podejmujemy się nawet najcięższych wyzwań, jak niewymiarowe ładunki czy też wyjątkowo rzadkie, zabytkowe przedmioty. Nie mamy żadnych obaw w transporcie nawet najcenniejszego mienia, gdyż wiemy, na co nas stać i że oferujemy pełne bezpieczeństwo. Pomagamy naszym klientom kompleksowo dzięki czemu mogą oni zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy, a także nerwów i stresu. Dzięki fachowym pracownikom, pojemnym samochodom i specjalistycznym narzędziom możemy zrealizować każdego rodzaju przeprowadzki, transport wszystkich rzeczy oraz przeprowadzić całą logistykę, dzięki czemu cały proces przebiegnie szybko, sprawnie i bez najmniejszych strat. Jesteśmy rzetelną firmą z bogatym doświadczeniem, dlatego zachęcamy do kontaktu – odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy indywidualną wycenę naszych usług.

Oferujemy przewozy każdego rodzaju ładunku,
również przedmiotów o nietypowych gabarytach.

Nasza flota

Fiat Ducato

Iveco Daily

HDS 3,5T wywrotka

Więcej informacji
+48 732 123 848

Skontaktuj się z nami

Polityka prywatności

Przewiń do góry