Przeprowadzki Szczecin – Katowice

Profesjonalne i sprawne przeprowadzki do Katowic 

Oprócz przeprowadzek w naszym rodzimym mieście – Szczecinie, zajmujemy się również przeprowadzkami międzymiastowymi oraz międzynarodowymi. Czasami ciężko jest przetransportować wszystkie swoje rzeczy do nowego miejsca zamieszkania, tym bardziej jeśli jest to przeprowadzka do innego miasta. Oferujemy przeprowadzki do wielu miast w Polsce, w tym do Katowic. Przeprowadzka może wydawać się bardzo dużym przedsięwzięciem jednak przy pomocy odpowiedniej firmy przeprowadzkowej może odbyć się szybko, sprawnie i bezpiecznie. Mamy dużą wprawę w tego typu transportach, dlatego nie straszne nam kolejne takie zadanie. Zawsze dajemy z siebie wszystko i przeprowadzamy cały proces profesjonalnie od samego początku. 

Przeprowadzki Szczecin – Katowice 

Doskonale wiemy o tym, że tylko staranne zapakowanie i załadowanie rzeczy zapewni spokojny i w pełni bezpieczny transport, bez żadnych przykrych niespodzianek. Ekipa przeprowadzkowa korzysta ponadto ze specjalnych wózków, pasów do noszenia oraz materiałów ochronnych, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie, a także usprawniają cały proces. Staramy się, żeby nasi klienci zawsze byli zadowoleni. Kompleksowo zajmujemy się całym procesem przeprowadzki – od pomocy w pakowaniu rzeczy, zniesienie, transport i wniesienie wszystkiego do nowego lokum. Flota naszych pojazdów jest specjalnie przystosowana do transportu mebli oraz innych, delikatnych przedmiotów, wymagających specjalistycznego zabezpieczenia. Wszystkie nasze auta są regularnie serwisowane, a kierowcy posiadają odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia. W swojej ofercie posiadamy takie pojazdy jak: Fiat Ducato, Iveco Daily i wywrotkę HDS 3,5 T. Jeśli szukają Państwo firmy przeprowadzkowej, która spełni wszystkie Wasze oczekiwania – zapraszamy do kontaktu. 

Tanie usługi przeprowadzkowe 

Wszyscy nasi klienci mogą mieć pewność, że ich zlecenie będzie zrealizowane z największą dokładnością, dbałością i starannością. Cały nasz zespół to profesjonaliści, mają duże doświadczenie w swojej pracy, co gwarantuje dobre wykonanie pracy. Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego naszego zlecenia. Dbamy o to, żeby wszystkie artykuły i produkty zostały odpowiednio zabezpieczone i przetransportowane. Nasze usługi transportowe realizowane są na terenie całego kraju. Zajmujemy się przewozem mebli, sprzętu RTV i AGD, przedmiotów o dużym gabarycie, rzeczy osobistych oraz pozostałego mienia. Na Państwa życzenie możemy także zająć się utylizacją starych mebli czy materiałów budowlanych – doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przez lata zgromadzić można wiele, nie zawsze potrzebnych, przedmiotów. Jesteśmy elastyczni i otwarci na pomoc związaną z całym przebiegiem przeprowadzki. Zapewniamy najwyższy standard usług. Nasze wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do klienta wyróżnia nas spośród pozostałych firm przeprowadzkowych. Możemy pochwalić się również wyjątkowo atrakcyjnymi cenami i zaufaniem klientów, którzy często do nas wracają. 

Przewiń do góry